Na ratunek 112: Samotna matka uratowała nową partnerkę byłego męża (117)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr porzuca Ilonę i przeprowadza się do nowej partnerki, która spodziewa się dziecka. Mężczyzna uchyla się od płacenia alimentów i ukrywa przed byłą żoną swoje dochody. Ilona postanawia go śledzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Ilona jest księgową. Pracuje tylko na pół etatu, żeby mieć czas dla córki, Zuzi. Mimo to jej małżeństwo rozpada się. Piotr porzuca Ilonę i przeprowadza się do nowej partnerki, która spodziewa się jego dziecka. Mężczyzna zaczyna też uchylać się od płacenia alimentów i ukrywa przed byłą żoną swoje dochody. Kobieta, która ma trudną sytuację finansową, postanawia zdobyć dowody na to, że Piotr żyje na wysokim poziomie. Zaczyna go śledzić. Widzi, jak nowa partnerka mężczyzny zostaje ukąszony przez pszczołę i doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Ilona spieszy jej na ratunek. Dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...