Barwy szczęścia | odc. 2671

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata na nowo przyzwyczaja się do pracy w firmie Fit-zdrowie. Kasia wciąż opiekuje się Maksem i jednocześnie wspiera leżącego w szpitalu Igora. Sadowska trafia na celownik Modrzyckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Agata na nowo przyzwyczaja się do pracy w firmie Fit-zdrowie. Wkrótce odkrywa, że jej nowy kolega Ignacy, który nie przykłada się do swoich obowiązków, jest protegowanym jej przełożonego, Głowskiego. Kasia w dalszym ciągu opiekuje się Maksem i jednocześnie wspiera leżącego w szpitalu Igora. Sadowska trafia na celownik Modrzyckiego, który liczy na kolejny poczytny temat. Wściekły Łukasz ma już dość zachowania dziennikarza i zwalnia go. Mężczyzna w ramach zemsty zaczyna go szantażować. Reporter grozi, że ujawni wszystkim prawdę o romansie Sadowskiego i Weroniki. Krystynie daje się we znaki mieszkanie pod jednym dachem z Anią i Sławką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...