Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3502

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil zaleca szefowej, aby unikała stresu, a także ograniczyła obowiązki służbowe. Iga słyszy rozmowę telefoniczną Michała dotyczącą aktu notarialnego ich domu. Przybysz mówi Sławkowi o ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Cielecki i Berg zwracają się do Kasi z prośbą o pomoc. Zamierzają zrobić swoim dzieciom niespodziankę w postaci nowych mebli. Bergównę zaskakuje, że nie chcą tego skonsultować z Jarkiem oraz Elizą. Dostaje odpowiedź, gdy siada na zniszczonej kanapie. W tajemnicy przed skruszonymi ojcami, opracowuje sprytny plan. Kolenda trafia na oddział Kamila, który zdiagnozował u niej niewydolność układu wieńcowego. Zaleca szefowej, by unikała stresu, a także ograniczyła obowiązki służbowe. Ona pozornie się zgadza, ale potem urządza sobie w sali chorych nowy gabinet. Hoffer jest zdenerwowany. Anna wyjaśnia matce, że dzięki pracy nie doskwiera jej samotność. Nalepa wreszcie dopuszcza Darię do siebie. Iga słyszy telefoniczną rozmowę Michała dotyczącą aktu notarialnego ich domu. Jak sądzi, Brzozowski wrócił do hazardu. W pracy Przybysz zwierza się Sławkowi - mówi mu o ciąży, rozważa samotne macierzyństwo. Wszystko słyszy były partner policjantki. Wieczorem robi coś zaskakującego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...