Święty (246)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zdjęcia reklamowe przetwórni Kordasa zostają rozwieszone na bilbordach w Uroczysku. Ksiądz Wincenty nie jest zadowolony, że się na nich znajduje, ale Kordas nie reaguje na jego protesty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Zdjęcia reklamowe przetwórni Kordasa zostają rozwieszone na bilbordach w Uroczysku. Ksiądz Wincenty nie jest zadowolony, że się na nich znajduje. Kordas nie reaguje na jego protesty, ponieważ dzięki plakatom sprzedaż produktów wzrosła. Skóra ma do Kuby pretensje o ujawnienie ich romansu. Idzie z posterunkowym na cmentarz, gdzie mu grozi. Żbikowski jest niezadowolony z awansu Magdy. Namawia ją do złożenia dymisji. Do Uroczyska przyjeżdża Janusz Wojtala. Chce zobaczyć bilbord ze swoim bratem. Przy okazji pomaga Róży, która doznała kontuzji kostki. Tymczasem dziennikarz przebywający w miasteczku nie zdaje sobie sprawy, że spotyka obu braci bliźniaków. Zamierza wykorzystać historię w swoim artykule.

Występują

Zobacz także

Ładuję...