Leśniczówka (598)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozprawa z powództwa Mariana ma się odbyć za trzy tygodnie. Składowi sędziowskiemu będzie przewodniczył znajomy Mondrasiuków. Artur każe Kurkom powiedzieć, jak ma się wyplątać ze związku z Kazią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Przeglądając listy, Magda znajduje pismo z sądu rodzinnego z Białoleśni. Rozprawa z powództwa Mariana ma się odbyć już za trzy tygodnie. Jak się okazuje, składowi sędziowskiemu będzie przewodniczył dobry znajomy Mondrasiuków. Niezależnie od siebie Magda i Jacek podejmują dość radykalne kroki. Załamany Artur każe Kurkom, by teraz podpowiedzieli mu, jak ma się wyplątać ze związku z Kazią. Wiesiek i Marianna radzą, by spróbował zaproponować kobiecie przyjaźń. Krawczyk boi się jej reakcji. Zdenerwowany ksiądz zawiadamia Annę, że zniknął cały karton wina mszalnego. Filip sądzi, że po prostu już je zużyli, gdyż ostatnie zamówienie było robione dwa miesiące wcześniej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...