Papiery na szczęście (171)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po kłótni Beatki i Pauliny Tadeusz stara się pogodzić kobiety. Kamil nie może się doczekać, aż pozna rodziców Julki. Dziewczyna mówi jednak, że nie będą mogli przylecieć ze Stanów na ślub.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Po kłótni Beatki i Pauliny Tadeusz stara się pogodzić kobiety. Kamil nie może się doczekać, aż pozna rodziców Julki. Dziewczyna twierdzi jednak, że są zapracowani i nie będą mogli przylecieć ze Stanów na ślub. Tymczasem okazuje się, że ich wymarzona sala jest niedostępna. Konrad, dzięki swoim znajomościom, pomaga parze w kryzysie. W zamian oczekuje, że Julka wesprze go w zdobyciu Magdy. Tymczasem kuzynka Kowalczyków zaczyna powoli wierzyć w to, że Konrad naprawdę się zmienił.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...