Święty (245)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Policjanci są zestresowani wizytą generała. Mąż Skóry ma dla nich niespodziankę. Kordas namawia córki do wzięcia udziału w reklamie wizerunkowej przetwórni. Ich miejsce zajmuje jednak gospodyni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Policjanci są zestresowani niezapowiedzianą wizytą generała. Mąż Skóry ma dla nich w kopercie niespodziankę. Jej zawartość zmieni hierarchię na posterunku. Kordas namawia córki do wzięcia udziału w reklamie wizerunkowej przetwórni. Na planie zdjęciowym dziewczyny rezygnują z występu. Ich miejsce zajmuje gospodyni. W zamieszaniu na fotografie trafiają również księża Wincenty i Marek. Adrian jest załamany po odrzuceniu zaręczyn przez Klarę. Laura proponuje mu gościnę na kilka dni. Róża oferuje Mikołajowi pomoc w naprawieniu jego związku. Próbuje sprawić, by Laura zrobiła się zazdrosna o Białacha, jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...