Barwy szczęścia | odc. 2669

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia poznaje teścia Igora, Grabskiego, który ma zająć się Maksem. Mężczyzna wini zięcia za śmierć córki i nie okazuje miłości wnukowi. Agata dostaje zaproszenie na rozmowę do firmy Fit-zdrowie.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.12 11:30
TVP Polonialogo
Wt 13.12 16:30
TVP Polonialogo
Śr 14.12 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Kasia poznaje teścia Igora, Grabskiego, który zjawia się wreszcie, aby zająć się Maksem. Sadowska odkrywa, że emeryt nie tylko obwinia zięcia o śmierć swojej córki, ale również nie okazuje miłości swemu wnukowi. Hubert, po swoim ostatnim występie przed kamerami, nieoczekiwanie otrzymuje w pracy pochwałę, a nawet premię. Agata rozgląda się za nową posadą. Niespodziewanie dostaje zaproszenie na rozmowę do firmy Fit-zdrowie, w której już miała okazję pracować. Nowy prezes, Konrad Głowski, oferuje Pyrce korzystny kontrakt. Tymczasem Krystyna i Jaworski po pożarze w ich bloku zostają bez dachu nad głową. W tej sytuacji postanawiają więc przenieść się do mieszkania, które wynajmował do tej pory Justin i jego przyjaciele. Chłopak, wykorzystując okazję, przeprowadza się wraz z Patrykiem do Madzi i Oliwki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...