Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3500

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu zrozpaczony mąż pacjentki, która czeka na przeszczep serca, żąda, żeby natychmiast ją zoperować. Mężczyzna nie słucha słów wezwanego na miejsce ordynatora. Zamiast tego wyciąga broń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W szpitalu Kolenda zmaga się z poważnym problemem. Zrozpaczony mąż pacjentki, która czeka na przeszczep serca, agresywnie żąda, żeby natychmiast ją zoperować. Dyrektorka zawiadamia o wszystkim Kamila. Mężczyzna jednak nie słucha słów ordynatora, zamiast tego wyciąga broń. Na szczęście jego uwagę odwraca wchodzący Nalepa, a wówczas Hoffer rzuca się na napastnika. Pada strzał. Iga podczas telefonicznej rozmowy z Martą opowiada, jak załamała się, widząc dwie kreski na teście. Przybysz nie ma pojęcia, że słyszy to Ignaś. Chłopiec pyta Michała, o czym mówiła policjantka. Brzozowski jest zszokowany. Honorata i Artur wspólnie obmyślają plan zakończenia muzycznej pasji matki redaktora naczelnego, zanim doprowadzi wszystkich do szału. Kwiatkowski pozostaje wpatrzony w Hofferową, ona również coraz lepiej się z nim dogaduje. Co gorsza, po powrocie do domu kobieta czuje damskie perfumy Madame Irene. Roman nie umie podać przyczyny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...