Policjantki i Policjanci (942)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda kobieta zostaje pobita we własnym mieszkaniu. Lena i Mikołaj rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Tropy prowadzą do klubu nocnego, w którym poszkodowana była widziana po raz ostatni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.

W tym odcinku

Młoda kobieta zostaje pobita we własnym mieszkaniu. Lena i Mikołaj rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Tropy prowadzą do klubu nocnego, w którym poszkodowana była widziana po raz ostatni. Właściciel lokalu nie jest chętny do współpracy z policją. Niebawem okazuje się, że pobita dziewczyna jest faworytką w konkursie piękności, a dzień wcześniej odwiedziła ją w mieszkaniu zazdrosna rywalka. Tymczasem dyżurnemu udaje się zdobyć informacje na temat powiązań mężczyzny, który wtargnął do domu Białacha. Mikołaj od razu chce wykorzystać zdobytą wiedzę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...