Próba generalna: Orange Juice, No Pulp (1)

(The Rehearsal: Orange Juice, No Pulp)

serial dokumentalny USA 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kor ma grupę przyjaciół, na których bardzo mu zależy. Jakiś czas temu okłamał ich jednak w kwestii swojego wykształcenia. Chciałby wyznać im prawdę. Nathan Fielder pomaga mu przygotować się do tego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nathan Fielder i jego współpracownicy pomagają uczestnikom programu przejść przez trudny dla nich moment. Nie szczędzą środków i sił, by pokazać, jak można przygotować się do ważnych wydarzeń, takich jak rozmowa o pracę czy randka, z wyprzedzeniem. Najpierw ekipa serialu buduje wierną replikę miejsca, w którym ma dojść do ważnego dla uczestnika wydarzenia. Tam osoba biorąca udział w danym wydaniu serialu ma możliwość przećwiczyć wszystkie warianty rozmowy, którą ma odbyć. Dzięki temu uczestnik jest przygotowany na każdą możliwość i pewny siebie może zrealizować założony wcześniej cel.

W tym odcinku

Nathan Fielder spotyka się z Korem. Mężczyzna ma grupę przyjaciół, na których bardzo mu zależy. Jakiś czas temu okłamał ich jednak w kwestii swojego wykształcenia. Zależy mu, aby wyprostować tę sprawę, ale martwi się o reakcję znajomych. Najbardziej obawia się jednej ze swoich przyjaciółek. Nathan pomaga mężczyźnie przygotować się do wyznania prawdy. Ustala, gdzie i kiedy odbędzie się rozmowa, buduje replikę miejsca, w którym Kor spotka się z przyjaciółmi, i ćwiczy z mężczyzną wszystkie wersje rozmowy.

Występują

Twórcy

Ładuję...