M jak miłość | odc. 1674

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po interwencji Marii Zduńscy postanawiają szczerze porozmawiać i ostatecznie się godzą. Współpracownicy Andrzeja mają już dość ciągłego okłamywania jego żony i ukrywania prawdy o ciąży Julii.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.12 5:30
TVP 2logo

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Związek Franki i Pawła przechodzi kryzys. Załamana kobieta, mając już dość milczenia partnera, prosi o pomoc mamę męża. Wyznaje teściowej całą prawdę, a kobieta, wyraźnie przejęta, obiecuje jej swoje wsparcie. Po interwencji Marii małżonkowie postanawiają jednak ze sobą szczerze porozmawiać i ostatecznie się godzą. Paweł zdaje sobie sprawę, że nie tylko on cierpi, ale sytuacja jest szczególnie bolesna także dla jego partnerki. Ma jej za złe, że tyle czasu ukrywała przed nim prawdę. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że z miłości do Franki jest w stanie jej to wybaczyć. Później Gutowski mówi Zduńskiej, że jego znajomych z gór ma wkrótce odwiedzić rodzina z USA - Lewiccy, którym kobieta urodziła przed laty dziecko jako surogatka. Przejęta Franka prosi partnera o wsparcie. Zależy jej na zobaczeniu w końcu swojego syna. Atmosfera w kancelarii ulega pogorszeniu. Współpracownicy Andrzeja mają już dość ciągłego okłamywania jego żony i ukrywania prawdy o ciąży Julii. Zdruzgotany Budzyński, po kolejnej kłótni ze swoją kochanką, sięga po alkohol i jest gotów powiedzieć Magdzie o swojej zdradzie. Tymczasem żona prawnika spotyka się z Pawłem. Wyznaje przyjacielowi, że wydaje jej się, że Andrzej ją zdradził, gdyż zachowuje się ostatnio zupełnie inaczej. Ciągle wręcza jej prezenty i kwiaty. Zduński uspokaja Magdę, twierdząc, że powinna się z tego cieszyć i Andrzej z pewnością nigdy, by jej tego nie zrobił.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...