Barwy szczęścia | odc. 2668

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert martwi się, że z powodu afery związanej z bójką może stracić pracę. Igor po urazie głowy jest w śpiączce. Lekarze nie mają na razie dobrych wiadomości w sprawie stanu zdrowia poszkodowanego.

Oglądaj w telewizji

Pon 12.12 11:30
TVP Polonialogo
Pon 12.12 16:30
TVP Polonialogo
Wt 13.12 4:15
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert martwi się, że z powodu ostatniej afery związanej z bójką może stracić pracę w pogotowiu. Mariola zachęca Klarę, by ta wykorzystała swoją popularność i wzięła udział w następnej imprezie. Igor po poważnym urazie głowy wciąż jest w śpiączce. Lekarze nie mają na razie dobrych wiadomości w sprawie stanu zdrowia poszkodowanego. Kasia ponownie kłóci się z Łukaszem o to, jak postąpił on z ich przyjacielem przed wypadkiem. Emilka stresuje się wizytą Hermana w szkole. Martwi się, że jej sytuacja w szkole i to jak jest traktowana przez kolegów z klasy pogorszy się po spotkaniu mężczyzny z uczniami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...