Na ratunek 112: Przytulne gniazdko (719)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek i Kasia są młodym małżeństwem. Mężczyzna trafia na ogłoszenie o sprzedaży zaniedbanego domu w dobrej cenie i korzystnej lokalizacji. Po zakupie nieruchomości pojawiaja się kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Jacek i Kasia są młodym małżeństwem. Wynajmują skromne mieszkanie w nieciekawej dzielnicy, gdzie często dochodzi do pobić i przestępstw. Pewnego dnia mężczyzna trafia na ogłoszenie o sprzedaży domu w wyjątkowo dobrej cenie cenie i korzystnej lokalizacji. Choć wymarzone gniazdko wydaje się ruiną, para korzysta z okazji i decyduje się na zakup. Jacek jest pewny, że dzięki kredytowi uda się przeprowadzić remont. Po zakupie nieruchomości małżonkowie dowiadują się jednak, że bank nie udzieli im pożyczki. Mija rok. para mieszka w ruderze i bezskutecznie stara się o dziecko. Jacek podupada na zdrowiu. Gdy jest bliski utraty przytomności i ma objawy niewydolności nerek, przerażona żona dzwoni pod numer alarmowy.

Zobacz także

Ładuję...