Na ratunek 112: Wieczór zapoznawczy (113)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja i Marek planują ślub. Urządzają oficjalne przyjęcie zaręczynowe dla swoich rodzin. Matka Patrycji na widok ojca Marka przeżywa szok. Wyznaje córce, że Zbigniew jest jej biologicznym rodzicem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Patrycja i Marek planują ślub. Urządzają oficjalne przyjęcie zaręczynowe dla swoich rodzin. Pojawia się na nim matka Patrycji, która pracuje w Niemczech. Na widok ojca Marka przeżywa szok. Wyznaje córce, że Zbigniew jest również jej biologicznym rodzicem, a Marek - przyrodnim bratem. Załamana Patrycja, która niedawno odkryła, że jest w ciąży, postanawia pozbyć się płodu. Bierze tabletki wczesnoporonne. Kiedy pojawiają się niepokojące objawy, dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...