Diabelska gra 2 (1)

(Devils 2)

serial obyczajowy Francja/​Wielka Brytania/​Włochy 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadszedł rok 2016. Massimo Ruggero rozszerzył zarząd o nowych inwestorów z Chin. W tym czasie Dominic Morgan pracuje nad przejęciem firm technologicznych, które Chińczycy biorą za swój cel.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

To już cztery lata od pamiętnego wydarzenia, kiedy to Massimo Ruggero (Alessandro Borghi) zniweczył intrygę Dominica Morgana (Patrick Dempsey) i pomimo ogromnych strat zatrzymał swoją pozycję zawodową. Gdy pozyskuje nowych inwestorów, jego dawny nauczyciel pojawia się ponownie. Uprzedza go o nadchodzącej zdradzie i przekonuje, aby stanął po odpowiedniej stronie barykady w czasie trwającej już wojny o dostęp do danych milionów ludzi.

W tym odcinku

Nadszedł rok 2016. Massimo Ruggero rozszerzył zarząd o nowych inwestorów z Chin. Nowo przybyli mają swoje plany i spodziewają się dobrych zysków, które ma przynieść zbliżające się referendum w sprawie Brexitu. W tym samym czasie Dominic Morgan pracuje nad przejęciem firm technologicznych, które Chińczycy biorą za swój cel. Dzięki pomocy inteligentnej Nadii uprzedza Massima, że teraz zostali stroną w nowej wojnie z Zachodem o dane geopolityczne.

Występują

Twórcy

Ładuję...