Mocny piątek: Paradoks: Paradoks (13)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat

W skrócie

Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Tymczasem uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna podkomisarz Majewskiej. Policja rozpoczyna poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz Marek Kaszowski (Bogusław Linda) jest inspektorem Komendy Głównej Policji. W prowadzonych przez niego śledztwach uczestniczą: Młody, aspirant w grupie Kaszowskiego i student prawa (Cezary Łukaszewicz), policjantka Monika (Gabriela Muskała), technik informatyk Marcin (Sebastian Pawlak) oraz Basia (Ewa Skibińska), patolog. Do zespołu Kaszowskiego dołącza podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora.

W tym odcinku

Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Tymczasem uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna podkomisarz Majewskiej. Policja natychmiast rozpoczyna ich poszukiwania. Zeznania młodej prostytutki, Sylwii, wskazują, że w porwanie bliskich Joanny był zaangażowany Waldemar. Policyjne śledztwo ma ujawnić, kim jest ten tajemniczy człowiek i dla kogo pracuje oraz kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...