Na ratunek 112: Dawca organów (718)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura i Filip są kochającym się małżeństwem. Niedawno odziedziczyli dom po dziadkach. Pewnego dnia mężczyzna spada z drabiny. W szpitalu lekarz informuje przerażoną żonę, że jego mózg obumarł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Laura i Filip są młodym i kochającym się małżeństwem. Świetnie im się powodzi. Niedawno odziedziczyli dom po dziadkach. Pewnego dnia mężczyzna podczas prac na podwórku spada z drabiny na beton. Traci przytomność. Jego żona natychmiast wzywa pomoc i rozpoczyna reanimację. Niedługo potem przyjeżdża pogotowie, które zabiera poszkodowanego do szpitala. Wkrótce lekarz informuje przerażoną kobietę, że mózg jej męża obumarł. Prawdopodobnie nie uda się go uratować.

Zobacz także

Ładuję...