Na dobre i na złe | odc. 854: Pozwól mi być przy tobie

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radwan zamierza spotkać się z Blanką. Plany te psuje Kuba, którym lekarz musi się zająć. Do szpitala trafia mężczyzna, który nagle źle się poczuł w trakcie surwiwalowej wycieczki z synem.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.12 19:50
TVP Polonialogo
So 10.12 14:05
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Radwan planuje spotkać się z Blanką. Na drodze do umówienia się z nią na kawę staje ponownie zbuntowany Kuba, którym mężczyzna musi się zająć. Chłopiec nie chce już dłużej mieszkać z Asią i chce przeprowadzić się do Krzysztofa. Junior wyznaje, że od mieszkania ze swoją mamą woli już nawet dom dziecka. Blanka, po przypadkowej rozmowie z małym Kubą w szpitalu, dochodzi do wniosku, że serce lekarza jest już zajęte przez jego nową rodzinę. Tymczasem do szpitala w Leśnej Górze trafia mężczyzna, który nagle źle się poczuł w trakcie surwiwalowej wycieczki z synem do lasu. Blanka i Alina próbują postawić diagnozę. Jagna wraz z Mateo wybierają się na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi, Kiką i Daro, którzy niebawem zostaną rodzicami. Wyniki badań przyszłej matki wykazują jednak, że ma ona złośliwy nowotwór piersi. Dziewczyna, martwiąc się o dziecko, chce poddać się terapii, dopiero gdy nie będzie to zagrażać jej ciąży. Doktor Gawryło, wiedząc, że guz pacjentki ma trzeci stopień złośliwości histologicznej, uważa jednak, że wówczas może być za późno na leczenie. Jagna usiłuje przekonać przyjaciółkę do posłuchania Joanny. Robert Maciak udaje się do szpitala na kontrolę. Wpada w oko Lucynie, która podsłuchała rozmowę rolnika ze Szczepanem. Okazuje się, że pacjent ma wielki dom na wsi, jest romantykiem i czuje się bardzo samotny. Mężczyzna zakochuje się w kobiecie niemal od pierwszego wejrzenia. Gdy ciekawa matka Hani wybiera się na jego gospodarstwo, nieoczekiwanie dochodzi tam do wypadku, w wyniku którego Maciak traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...