Barwy szczęścia | odc. 2665

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia dochodzi do siebie po operacji w szpitalu. Malwina martwi się o Emilkę, która ma problemy w szkole. Aleks dowiaduje się, że Aldona i Borys postanowili jednak postarać się o drugie dziecko.

Oglądaj w telewizji

Wt 6.12 11:30
TVP Polonialogo
Wt 6.12 16:30
TVP Polonialogo
Śr 7.12 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Natalia dochodzi do siebie po operacji w szpitalu. Tymczasem Wilk oferuje Małgorzacie wspólny biznes. Przy okazji ciekawski mężczyzna wypytuje o urlop jej córki. Malwina ponownie martwi się o Emilkę, która ma problemy w szkole. Aleks dowiaduje się, że Aldona i Borys postanowili jednak postarać się o drugie dziecko. Chłopak nie jest z tego powodu zadowolony. Zauważa też, jak wiele uwagi Grzelakowie poświęcają synkowi Reginy. Tolek i Irena w dalszym ciągu nie mogą dojść do porozumienia i cały czas się sprzeczają. Mężczyzna wybiera się z Janinką na obiad. Jego partnerka z kolei spotyka się ponownie z Budrewiczem, żądając przy okazji od swojego adoratora wyjaśnień w sprawie jego kryminalnej przeszłości. Gdy seniorzy przypadkiem na siebie wpadają w restauracji Feel Good, dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...