Daj się odmienić: Przyjaźń na odległość (6)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciółki Agata i Paulina udowadniają, że przeciwieństwa się przyciągają. Dr Tomasz Dębski zaproponuje im pewne zabiegi. Odmienione też zostaną ich fryzury. Finalną przemianę dopełnią stroje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Spektakularne zmiany w najlepszym stylu. W każdym odcinku sztab najlepszych ekspertek i ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i medycyny estetycznej, przeprowadzi metamorfozę osoby, którą zgłosił do programu jej bliski. Specjaliści od wizerunku zainspirują uczestnika do tego, aby nie bał się eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć. Zrobią wszystko, by poczuł się dobrze w swojej skórze. Sprawią też, że zmiana wyglądu przyniesie akceptację kompleksów, pewność siebie i radość z życia.

Agata i Paulina to najlepsze przyjaciółki, które udowadniają, że przeciwieństwa się przyciągają. Jedna z nich ma szaloną duszę, a druga jest nieco bardziej ostrożna i zdystansowana. Do programu zgłosiła je Agata, chcąc sprawić Paulinie radość. Przemianę uczestniczki rozpoczyna wizyta w gabinecie dr. Tomasza Dębskiego, który zaproponuje im pewne bezbolesne zabiegi. Następnie przyjaciółki przejdą metamorfozę swoich fryzur w salonie Wojtka Zielińskiego. Ponadto na Paulinę czeka wyjątkowa niespodzianka przygotowana przez Agatę oraz prowadzącego, Jarka Juźwina, który przeprowadzi ekspresowe szkolenie z makijażu. Finalną przemianę kobiet dopełni dobór odpowiednich ubrań, dzięki pomocy doświadczonej stylistki, Sylwii Antoszkiewicz.

Ładuję...