Barwy szczęścia | odc. 2663

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kodur wzywa Renatę na następnie przesłuchanie. Dziewczynie udaje się rozpoznać na zdjęciu mężczyznę, z którym Jowita spędziła noc w chwili morderstwa. Natalia idzie do szpitala na operację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Irena jest zła na Tolka o to, że nie poświęcał jej uwagi na weselu oraz tańczył z innymi kobietami. Po kłótni z ukochanym spotyka się z dawnym przyjacielem, Budrewiczem. Zazdrosny Koszyk postanawia więc na złość partnerce umówić się z Janinką. Podkomisarz Kodur wzywa Renatę na następnie przesłuchanie. Dziewczynie udaje się rozpoznać na zdjęciu mężczyznę, z którym Jowita spędziła noc w chwili morderstwa. Wspierana przez Klemensa i rodzinę Natalia udaje się do szpitala na operację usunięcia piersi. Pełna obaw prawniczka postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Wilk dowiaduje się, że kobieta wzięła urlop, co wzbudza jego zainteresowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...