Komisarz Alex 17: Na śmierć i życie (216)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Komisarz Wilczak obserwuje biznesmena Rafała Ochmana. Tymczasem policjanci dostają informację o samobójstwie licealistki Moniki. Adam odkrywa, że pracowała ona w klubie podejrzanego przedsiębiorcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpił poległego Górskiego, rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Komisarz Wilczak od pewnego czasu obserwuje biznesmena Rafała Ochmana, który uchodzi za mecenasa sztuki i darczyńcę wspierającego najbiedniejszych. Adam podejrzewa, że trudni się nielegalną działalnością. Nie ma jednak na to dowodów. Niebawem policjanci dostają informację o samobójstwie licealistki Moniki Ziemskiej. Ślady znalezione w mieszkaniu wskazują na to, że w chwili śmierci dziewczyny mógł ktoś tam być. Funkcjonariusze rozważają hipotezę, że ktoś zmusił ją do zażycia leków i popicia ich alkoholem. Przełom w sprawie następuje, gdy Wilczak odkrywa, że Monika pracowała w klubie Rafała Ochmana. Bada, czy podejrzany biznesmen mógł chcieć śmierci dziewczyny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...