Barwy szczęścia | odc. 2662

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klara i Hubert martwią się, że sprawa ataku na dziennikarza trafi do sądu. Modrzycki pracuje nad artykułem o Pyrkach. Ania wyznaje Sławce, że obiad z Damianem i jego dziećmi okazał się porażką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Klara i Hubert martwią się, że sprawa ataku na dziennikarza trafi wreszcie do sądu. Tymczasem Modrzycki pracuje nad artykułem o Pyrkach, a Sadowski ponownie wdaje się w kłótnię z Wangelem. Później nieoczekiwanie pada ofiarą szantażu. Ania wyznaje Sławce, że rodzinny obiad z Damianem i jego dziećmi okazał się porażką. Wkrótce z niewiadomych powodów Wójcik odwołuje ich kolejne spotkanie, a nawet rezygnuje z pomysłu zamieszkania z ukochaną. Celina wymeldowuje się z hotelu Stańskich. Tuż po tym spotyka się w tajemnicy z Bożeną. Kobieta zamierza kontynuować swoje śledztwo w sprawie Zaborskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...