Na dobre i na złe | odc. 853: Gdy los cię opuści

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Asia odkrywa, że Gawryło potajemnie kontaktuje się z Kubą. Wreszcie sama ma okazję, by pomówić z mężem. Doktor Wilczewski ponownie spotyka Siekierskiego. Prokurator wymaga pilnej operacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Asia odkrywa, że mały Kuba wymienia SMS-y z nieznajomym mężczyzną. Szybko wychodzi na jaw, że osobą, z którą kontaktuje się chłopiec jest Gawryło. Wreszcie sama ma okazję, aby w końcu pomówić ze swoim rzekomo zaginionym mężem. Zdenerwowana kobieta nazywa go kłamcą i każe mu raz na zawsze zniknąć z ich życia. Asia zabrania też dalszego kontaktowania się zarówno z jej synem, jak i z nią. Doktor Wilczewski ponownie spotyka prokuratora Siekierskiego. Tym razem jednak w pracy, gdzie zjawia się on w charakterze pacjenta. Mężczyzna boryka się z silnym bólem brzucha i wymaga pilnej operacji, którą przeprowadzi Michał. Hania zaczyna mieć wątpliwości, czy decyzja o powrocie do Michała jest słuszna. Chirurg i kobieta dochodzą do wniosku, że nic mogą być razem i podejmują wspólną decyzję o ostatecznym rozstaniu. Do szpitala w Leśnej Górze trafia również kobieta, która spadła z mostu do rzeki. Poszkodowanej towarzyszy mężczyzna, który uratował jej życie. Ranna, pomimo poważnych obrażeń wewnętrznych, postanawia wbrew zaleceniom lekarzom, opuścić placówkę. Zdruzgotana Asia robi, co w jej mocy, by odnaleźć kobietę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...