M jak miłość | odc. 1671

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza bada sprawę kliniki Nieśpielaka. Otrzymuje list z pogróżkami. Olek i Aneta dowiadują się, że Aleksandra pozostaje pod wpływem Janka. Podejrzewają, że bierze silne leki uspokajające.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Iza wszczyna dziennikarskie śledztwo w sprawie kliniki Nieśpielaka. Przeprowadza wywiad z Marią, a następnie rozmawia z informatorką-księgową jednego z potencjalnych inwestorów. Okazuje się, że kobieta ma dowody na niewinność profesora. Wkrótce Chodakowska, nieświadoma, że jest obserwowana, nieoczekiwanie otrzymuje podejrzany list z pogróżkami. Tymczasem Marcin przejmuje opiekę nad dziećmi, co okazuje się dla niego ogromnym wyzwaniem. Ponadto detektyw prowadzi dochodzenie w sprawie mężczyzny, którego żona podejrzewa o zdradę. Gdy okazuje się, że mąż klientki jest niewinny, Chodakowski usiłuje pomóc kobiecie uratować jej małżeństwo. Olek i Aneta dowiadują się, że Aleksandra w dalszym ciągu pozostaje pod wpływem Janka i jego grupy. Podejrzewając, że kobieta otrzymuje od nowego przyjaciela silne leki uspokajające, proszą Marcina o sprawdzenie ich przypuszczeń. Innym razem Argasiński składa Olkowi propozycję, aby został on nowym ordynatorem i zajął jego miejsce. Gdy Chodakowski opowiada o wszystkim Anecie, ta reaguje z radością i zgadza się na powrót do Polski. W klinice konflikt Arka Karnowskiego i Kasi narasta. Zwłaszcza po tym, gdy Argasiński wstawia się za lekarką. Doktor Stawska martwi się o swojego narzeczonego. Kobieta obawia się, że może mieć poważne problemy ze zdrowiem. Stara się namówić Jakuba, aby poddał się badaniom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...