Klan | odc. 4023

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borys postanawia sam przygotować dla Kamili śniadanie i lunch. Przypomina, że teraz partnerka musi uważać, ponieważ odżywia nie tylko siebie, ale i dziecko. W pracy Kamila oddaje sałatkę Emilii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Borys postanawia sam przygotować dla Kamili śniadanie i lunch. Przypomina, że teraz partnerka musi uważać, ponieważ odżywia nie tylko siebie, ale i dziecko. W pracy Kamila oddaje sałatkę z kurczaka Emilii, a sama zamawia kebab. Emilia skarży się na trudności związane z prowadzeniem firmy po mężu. Bolek cieszy się, że udało mu się wyciszyć kurnik styropianem. Miłosz burzy jego dobry nastrój, mówiąc, że wszyscy i tak od rana nie śpią. Kazuń zamierza zatrudnić projektanta nowego kurnika. Sandra opowiada Mariuszowi o zmianie w zachowaniu Norberta. Prosi, by mężczyzna nie przypominał mu jego dawnej zazdrości. Mariusz składa Piątkowskiemu propozycję renowacji kolejnego starego samochodu. Czesia z Brajanem oglądają filmik z Seszeli przysłany przez Anię. Kurier przynosi przesyłkę adresowaną do dziewczyny. Ciotka informuje o tym nastolatkę. Ta każe pod żadnym pozorem nie otwierać paczki. Czesia zaczyna się denerwować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...