M jak miłość | odc. 1670

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł dowiaduje się, że Franka go okłamała. Okazuje się, że ukochana przyleciała do Polski, ale nie zjawiła się w domu. Ponadto znajduje list, który napisała na wypadek śmierci. Żąda wyjaśnień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Kinga i Magda wybierają się razem na siłownię, gdzie spotykają nie tylko Michała, który później proponuje im wyjście na kawę do lokalnego baru, ale również jego kolegę, Mirka. Przyjaciółki nie wiedzą jednak, że w rzeczywistości mężczyzna jest prawnikiem oraz dobrym znajomym Piotra. Paweł dowiaduje się, że Franka go okłamała. Okazuje się, że jego ukochana przyleciała do Polski z USA, ale nie zjawiła się w domu. Ponadto znajduje list, który napisała na wypadek swojej nagłej śmierci. Gdy wreszcie żona Zduńskiego wraca, ten żąda od niej wyjaśnień. Kobieta postanawia wreszcie wyznać partnerowi, że przed laty, kiedy była w trudnej sytuacji finansowe, zgodziła się zostać surogatką Lewickich i urodziła im dziecko. W trakcie swojego pobytu starała się odnaleźć swojego syna. Rodzina jednak zerwała z nią kontakt i zmieniła miejsce zamieszkania. Po usłyszeniu całej prawdy wstrząśnięty Paweł zdaje sobie sprawę, jak wiele jego ukochana przed nim ukrywała. Banachowa ponownie zwraca się do Marii z prośbą o pomoc. Okazuje się, że Lilka wyjechała do Warszawy, zrywając z kobietą kontakt. Rogowskiej udaje się odnaleźć dziewczynę. Dowiaduje się, że postanowiła ona sama poradzić sobie z problemami i odrzuciła pomoc ze strony rodziny. Zatroskana Maria prosi jednak Jacka, aby otoczył córkę należytą opieką. Tymczasem Otar otrzymuje zawiadomienie o licytacji komorniczej jego baru. Po interwencji Marszałka załamany sprawą Gruzin odzyskuje jednak wolę walki i z nową energią rusza do pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...