Na dobre i na złe | odc. 852: Jak rodzina

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania po rozmowie z Ritą zdaje sobie sprawę, jak bardzo raniła ostatnimi czasy Michała. Tymczasem on zaprzyjaźnia się z lekarką z Ukrainy, która przywiozła do Leśnej Góry dwoje ciężko chorych dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Hania po rozmowie z Ritą zdaje sobie sprawę, jak bardzo raniła ostatnimi czasy Michała. Uświadamia też sobie, że trudno będzie po wszystkim odbudować ich związek. Tymczasem doktor Wilczewski nawiązuje przyjaźń z młodą lekarką z Ukrainy, Oleną Kosenko, która przywiozła do Leśnej Góry dwoje ciężko chorych dzieci. Mężczyzna podziwia kobietę za odwagę, poświęcenie oraz dobrą energię. Gloria zwierza się Blance, że postanowiła nie zgłaszać na policję tego, co przydarzyło jej się ostatnio w barze. Twierdzi, że niewiele pamięta i nie chce, aby dowiedział się o tym Tadek, który pojechał na Ukrainę jako wolontariusz. Blanka jest oburzona i zaskoczona decyzją dziewczyny. Nieoczekiwanie do szpitala trafia mężczyzna, którego lekarki poznały feralnego wieczoru, Mario Milewskiego. Okazuje się, że został ciężko pobity. Blanka jest nieświadoma, że pacjent w rzeczywistości brał udział w brutalnym ataku na Glorię i chce zbliżyć się do lekarki. Consalida, biorąc Milewskiego za bohatera, prosi go o złożenie zeznań. Później Mario przekazuje Glorii wiadomość od mocodawców, którzy zlecili uprowadzenie lekarki, aby nie mieszała w sprawę policji inaczej może stać się jej coś złego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...