M jak miłość | odc. 1669

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anita nie jest w stanie dłużej ukrywać zdrady Budzyńskiego przed Magdą. Tymczasem Andrzej przygotowuje żonie miłą niespodziankę. Między Basią i Anią w końcu dochodzi do porozumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Anita, wiedząc, że Julia jest w ciąży z Budzyńskim, nie jest w stanie już dłużej ukrywać zdrady mężczyzny przed Magdą. Kamila także martwi niewierność mężczyzny, zwłaszcza kiedy Budzyńska zaprasza ich na weekend do Grabiny. Tymczasem Andrzej przygotowuje dla swojej żony miłą niespodziankę, jaką jest nowy wystrój sypialni w siedlisku. Wstawia do pokoju lustro swojej mamy. Anita rezygnuje z powiedzenia Magdzie prawdy, kiedy ta wybucha radością za sprawą prezentu ukochanego. Jeszcze przed wyjazdem na wieś Budzyński otacza troską Julię, gdy nieoczekiwanie ciężarna prawniczka zaczyna się źle czuć i musi natychmiast jechać do szpitala. Kobieta jest pewna, że ojcem dziecka jest Andrzej i przeprasza go, że wykonała jeszcze testu na ojcostwo. Malicka zwierza się Sylwii, że pomimo początkowego strachu na wiadomość o ciąży, teraz naprawdę marzy, by zostać matką i będzie miała kogoś, kto będzie ją zawsze kochać. Między Basią i Anią w końcu dochodzi do porozumienia. Dziewczyny zamierzają wspólnie zmienić swój wygląd, farbując włosy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...