M jak miłość | odc. 1668

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek i Tadeusz włamują się do domu Horbaczewskiego z nadzieją, że odnajdą testament Jakubczyka, a także skradzione monety. Niestety poszukiwania ostatniej woli ojca Uli nie przynoszą rezultatu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Bartek i Tadeusz włamują się do domu Horbaczewskiego z nadzieją, że uda im się wreszcie odnaleźć testament Jakubczyka, a także skradzione monety. Niestety poszukiwania ostatniej woli ojca Uli nie przynoszą spodziewanego rezultatu. Później odkrywają jednak, że mężczyzna zastawił w pobliskim lombardzie monety skradzione zmarłemu. Barbara i Modry dochodzą do wniosku, że Jagoda i Tadeusz mogliby być dobraną parą. Seniorzy postanawiają więc ich wyswatać. Nieśpielak postanawia przeprosić Rogowskich za wszystkie problemy, które na nich sprowadził. Oznajmia małżeństwu, że zrezygnował z budowy wymarzonej kliniki z powodu nieuczciwych wspólników. Mężczyzna jest jednak zauroczony Grabiną i planuje kupić tu nieruchomość. Maria i Artur nie są zadowoleni z tego, że zostaną sąsiadami. Jacek oferuje Krystynie, Lilce i Kamilowi wspólny wyjazd do Kanady, gdzie będą mogli rozpocząć nowy rozdział w życiu. Staszek, przerażony tym, że może raz na zawsze stracić swoją ukochaną, zbiera się wreszcie na odwagę i oświadcza się Banachowej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...