Policjantki i Policjanci (925)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Funkcjonariusze spotykają w parku kobietę, która zgłasza kradzież piknikowego koca. Chwilę później okazuje się, że posłużył on jako okrycie dla nagiego mężczyzny. Zatrzymany cierpi na amnezję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.

W tym odcinku

Z Szymonem na patrol wyrusza Emilka, podczas gdy Miłosz zostaje z Jagną w górach. Funkcjonariusze spotykają w parku kobietę, która zgłasza kradzież piknikowego koca. Chwilę później okazuje się, że posłużył on jako okrycie dla nagiego mężczyzny. Zatrzymany nie potrafi jednak określić swojej tożsamości i nie ma przy sobie dokumentów. Załoga podejrzewa zanik pamięci z powodu traumy. Pomocny w śledztwie jest dyżurny Jacek, który rozpoznaje w ofierze dyrektora Muzeum Techniki. Niebawem stróże prawa odkrywają, że mężczyzna ich oszukał i ma sporo rzeczy na sumieniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...