Policjantki i Policjanci (924)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Stróże prawa odpowiadają na wezwanie dotyczące kradzieży i napaści na starszą kobietę. Jedynym świadkiem zdarzenia była autystyczna wnuczka. Kolejne zgłoszenie dotyczy bójki na kortach tenisowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.

W tym odcinku

W szpitalu Lawecki przekazuje Białachowi niepokojące informacje odnośnie Dominiki. Okazuje się, że część jej obrażeń nie jest skutkiem wypadku busa. Na ciele dziewczyny znajdują się też blizny po przypalaniu papierosami. Lena wpada na pomysł, żeby jej córka odwiedziła Dominikę. Liczy na to, że nastolatki złapią wspólny język i Ania dowie się prawdy o tym, co wydarzyło się w życiu dziecka Mikołaja. Pierwsze wezwanie dotyczy kradzieży i napaści na starszą kobietę, z której mieszkania zniknęły drogocenne obrazy. Jedynym świadkiem zdarzenia jest autystyczna wnuczka, która była z babcią podczas włamania. Stróże prawa mają jednak problem z nawiązaniem kontaktu z dziewczyną. Kolejne zgłoszenie dotyczy bójki na kortach tenisowych. Dwóch niezadowolonych z meczu graczy podczas kłótni niszczy obiekt. O zajściu informuje właściciel, którego jedynym źródłem utrzymania jest zdewastowana hala sportowa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...