Lombard. Życie pod zastaw 11 (546)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zuzanna proponuje partnerowi, by leczył swoją depresję światłem. Klientka lombardu postanawia ukarać męża, który według niej zbyt wiele czasu marnuje na łowienie ryb i zaniedbuje dom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Wojciech Fabian dostaje od lekarza środki przeciwdepresyjne. Mają one zadziałać dopiero za kilka tygodni. Jego dziewczyna Zuzanna proponuje mu alternatywną metodę leczenia. W dodatku twierdzi, że Wojciech wcale nie cierpi na depresję, tylko na "zaburzenia energetyczne" wynikające ze złego stylu życia. Wyrzuca leki i namawia partnera m.in. na leczenie światłem. Matka Wojciecha wątpi w skuteczność tej terapii. Krystyna Pawłowska, klientka lombardu, chce ukarać męża, który według niej zbyt wiele czasu marnuje na łowienie ryb i zaniedbuje dom. Sardyniuk składa Beni ciekawą propozycję. Chce, by kobieta stworzyła markę "MamaBenia". Tymczasem prokuratorka Jasik ma dla Betona nie najlepsze wieści.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...