Rolnik szuka żony 9 (1)

telenowela dokumentalna Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta Manowska spotyka się z pięciorgiem rolników, którzy dostali najwięcej listów od widzów. Razem zapoznają się z ich treścią. Każdy z gospodarzy może zaprosić do programu maksymalnie dziesięć osób.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rolnicy, którym poszczęściło się w wielu dziedzinach życia - mają domy, ziemię, nowoczesne maszyny, dostęp do najnowszych technologii, pracę, która przynosi im satysfakcję, i własne zainteresowania oraz pasje. Przy tym wszystkim odczuwają jednak dotkliwy brak osoby, z którą mogliby razem iść przez życie. W kolejnej edycji programu kilkoro odważnych rolników spróbuje spełnić swoje marzenia o miłości. W programie czekają ich emocje, radosne chwile i trudne momenty. Prowadzi Marta Manowska.

W tym odcinku

Marta Manowska spotyka się z pięciorgiem rolników, którzy dostali najwięcej listów od widzów. Przekazuje im przesłane wiadomości i razem zapoznają się z ich treścią. Każdy z gospodarzy może zaprosić do programu maksymalnie dziesięć osób, z którymi pozna się osobiście. To dla nich szansa na zawarcie ciekawych znajomości i być może miłość.

Twórcy

Ładuję...