Komisarz Alex 17: Wyrok (213)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ginie komisarz Krzysztof Grzywacz, który rozpracowywał grupę dilerów Więcława. Adam odkrywa, że informator policjanta mógł wystawić go mafii. Kolejny trop prowadzi do jego sąsiada.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpił poległego Górskiego, rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Ginie komisarz Krzysztof Grzywacz, który zajmował się rozpracowywaniem grupy dilerów Więcława. W zbadaniu sprawy pomaga Wilczakowi nadkomisarz Tamara Opolska, szefowa zamordowanego z Wydziału Narkotykowego, a także, jak się okazuje, jego partnerka. Adam odkrywa, że dawny kolega Grzywacza z podwórka, a obecnie jego informator, "Kaszub", pracuje dla gangu. Policjant musi się dowiedzieć, czy to ten przestępca wystawił Krzysztofa mafii. W trakcie śledztwa pojawia się drugi trop. Wychodzi na jaw, że Grzywacz naraził się sąsiadowi, który znęcał się nad swoją żoną. Zabity komisarz starał się pomóc kobiecie. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy niespodziewanie znikają Jagoda i Tamara. Wilczak, Gutek i Alex ruszają kobietom na ratunek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...