Dlaczego ja?: Dorota próbuje zaprzyjaźnić się z dziećmi swojego narzeczonego i dowiaduje się prawdy o jego życiu i rodzinie (1160)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Dorota planuje ślub z Arkadiuszem. Kobieta nie potrafi dogadać się z dziećmi partnera. Zuzanna i Filip okazują jej jawną wrogość i manipulują nią. Kobieta jest poddawana nieustannej presji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, w którym pojawią się historie inspirowane prawdziwymi zdarzeniami i życiowymi rozterkami zwykłych ludzi. Każdy odcinek stanowi osobną opowieść, przedstawiającą losy osób, których życie dramatycznie się skomplikowało. Wraz z bohaterami szukamy wyjścia z sytuacji, które wydają się niemożliwe do rozwiązania.

W tym odcinku

Dorota planuje ślub z Arkadiuszem. Kobieta nie potrafi jednak dogadać się z dziećmi swojego partnera. Zuzanna i Filip okazują jej jawną wrogość i manipulują nią. Kobieta jest poddawana nieustannej presji i oskarżana o różne wymyślone przewinienia. Dorota przy pomocy przyjaciela, Rafała, próbuje dociec, dlaczego dzieci ukochanego tak bardzo jej nie lubią, a także odkryć prawdę na temat tajemniczej śmierci pierwszej żony Arkadiusza.

Zobacz także

Ładuję...