Trudne sprawy | sezon 24 odc. 1114: Cudzy syn

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata jedzie wraz z mężem Markiem i synem na urlop. W przeddzień wyjazdu w domu rodziny pojawia się była żona mężczyzny, która przywozi ich syna. Twierdzi, że ma pilne sprawy do załatwienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, w którym poznajemy poruszające historie. Nie pozostawią one widzów obojętnymi. W programie pojawią się zdrady, niecodzienne kłopoty i tajemnice ludzi, którzy żyją tuż obok nas. Każdy odcinek stanowi oddzielną historię.

W tym odcinku

Agata jedzie wraz z mężem Markiem i synem na urlop. W przeddzień wyjazdu w domu rodziny pojawia się była żona mężczyzny, która bez uprzedzenia przywozi ich wspólnego syna, Tomka. Twierdzi, że ma pilne sprawy do załatwienia w Niemczech. Tego samego dnia Tomek popycha młodszego brata, który przewraca się i łamie rękę. Tymczasem Marek odkrywa, że jego dawna partnerka nie pojechała do Niemiec, lecz do nowego chłopaka do Ameryki. Następnego dnia u mężczyzny w pracy wybucha pożar. Marek pomaga kolegom, wdycha tlenek węgla i zapada w śpiączkę. Tymczasem załamany Tomek okrada sklep. Przerażony chłopak zaczyna nazywać Agatę mamą, a ta postanawia zostać jego opiekunką prawną.

Zobacz także

Ładuję...