Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (598)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Mężczyzna uprowadza policjanta i żąda uwolnienia z więzienia swojej matki. Twierdzi, że została niesłusznie skazana za morderstwo. Zadaniem śledczych jest znaleźć dowody na niewinność kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Mija kilka miesięcy od tragicznych wydarzeń, w których wyniku Ola straciła dziecko. Po nich policjantka zrezygnowała z pracy i zamieszkała na wsi. Koleżanki i koledzy próbują nawiązać z nią kontakt, ale zdaje się, że Ola wciąż nie jest gotowa na spotkanie z nimi. Tymczasem Wach i Walczak muszą zmierzyć z porywaczem. Mężczyzna uprowadził policjanta i żąda uwolnienia z więzienia swojej matki. Twierdzi, że została niesłusznie skazana za morderstwo. Zadaniem śledczych jest znaleźć dowody na niewinność kobiety. Problem w tym, że kobieta przyznała się już do winy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...