M jak miłość | odc. 1602

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukaszowi wracają siły. Nadal jest jednak na zwolnieniu. Przez przypadek dochodzi do jego spotkania z Patrycją. Kobieta informuje go o swojej ciąży. Zarzeka się jednak, że ojcem dziecka jest jej mąż.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po pobiciu Łukaszowi powoli wracają siły. Nadal jest jednak na zwolnieniu. Przez przypadek dochodzi do jego spotkania z Patrycją. Kobieta informuje go o swojej ciąży. Zarzeka się jednak, że ojcem dziecka jest jej mąż. Potem w klinice wdaje się z Jerzym w kłótnię. Nie umie mu wybaczyć tego, że nasłał na jej kochanka zbirów. Grozi, że zawiadomi o tym policję. Aneta coraz bardziej zaprzyjaźnia się ze swoją pacjentką, piłkarką Karoliną. Ania wciąż wierzy, że zdobędzie serce Wareckiego. By zwrócić jego uwagę, podczas przerwy udaje, że spada ze schodów. Basia i Jasiek razu podejrzewają, że koleżance nic jest, ona jednak uskarża się na ból nogi. Dyrektor prosi Adama, by zabrał nastolatkę do szpitala. Zjawia się tam zaalarmowany Budzyński. Obarcza nauczyciela winą za wypadek córki. Magda natomiast dziękuje Wareckiemu za pomoc. Po przeprowadzeniu badań Olek stwierdza, że dziewczyna symuluje kontuzję. W domu zrozpaczona Ania mówi rodzinie prawdę. Opowiada o swojej nieszczęśliwej miłości do polonisty. Marta zarzuca Andrzejowi, że zaniedbał opiekę nad córką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...