M jak miłość | odc. 1601

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia i Dawid uciekają do Warszawy. W pewnym momencie chłopak traci przytomność. Tadeusz dowiaduje się, że Leon nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Jeszcze bardziej angażuje się w pomoc Oli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Basia zwierza się babci, jak bardzo kocha Dawida. Następnie razem z Jaszewskim oszukuje rodziców i nauczycieli. Zamiast pojechać z klasą na wycieczkę szkolną, zakochani uciekają do Warszawy. Tymczasem przychodzą wyniki badań zleconych przez doktora Rogowskiego. Okazuje się, że Dawid może być poważnie chory. Nieświadomy tego chłopak spędza miło czas z Basią. W pewnym momencie traci przytomność. Rogowska wzywa pogotowie i dzwoni do ojca. Majka wraca do bistro. Tadeusz dalej pomaga Oli w Grabinie. Stara się tym bardziej, kiedy dowiaduje się, że Leon nie wywiązał się ze swoich ojcowskich obowiązków.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...