Rodzinny interes 6: Zakochana para (275)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Podczas wizyty w warsztacie Adam opowiada mechanikom o małżeńskich problemach. Odkąd zażądał rozwodu, żona go poniża na oczach dzieci. Monika przedstawia fryzjerkom zupełnie inną wersję wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Podczas wizyty w warsztacie Adam opowiada mechanikom o swoich małżeńskich problemach. Odkąd zażądał rozwodu, żona go poniża na oczach dzieci. Tymczasem Monika, małżonka klienta warsztatu, przedstawia fryzjerkom zupełnie inną wersję wydarzeń. Twierdzi, że nie ma nic przeciwko rozstaniu, ale nie odpowiadają jej warunki, które proponuje Adam. Jola i Wojtek również zmagają się z kryzysem w związku. Laura jest dla kobiety ostoją, a mężczyzna wsparcie znajduje u Violi. Bożena orientuje się, że w małżeństwie jej syna nie dzieje się najlepiej. Próbuje mu pomóc.

Występują

Twórcy

Ładuję...