Rodzinny interes 6: Nieustraszony (274)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

25-letni Remik jest fanem wyścigów ulicznych i właścicielem sportowego auta. Jego dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży. Liczy, że ukochany wywiąże się z obietnicy i porzuci ryzykowną pasję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Do warsztatu "Majewski i Wrzosek" przyjeżdża 25-letni Remik, wielki fan wyścigów ulicznych, zakochany w swoim sportowym aucie. Niestety pasja mężczyzny rodzi konflikt między nim a jego dziewczyną Zosią, która boi się konsekwencji niebezpiecznego hobby. Tymczasem kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Liczy, że teraz ukochany wywiąże się z obietnicy i zaprzestanie udziału w wyścigach. Między Violą a Wiktorem dochodzi coraz częściej do spięć. Mężczyzna nie może zapomnieć o romansie kobiety z Wojtkiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...