M jak miłość | odc. 1599

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta pyta przyjaciółkę, czy Łukasz jest ojcem jej dziecka. Argasińska zaprzecza. Obiecuje też, że nigdy nie zdradzi mężowi tożsamości kochanka. O romansie dowiadują się jednak pracownicy kliniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marta dowiaduje się, że Patrycja zaszła w ciążę. Otwarcie pyta przyjaciółkę, czy to jej syn jest ojcem dziecka. Argasińska zaprzecza. Obiecuje też, że nigdy nie zdradzi mężowi tożsamości kochanka. O romansie Łukasza z żoną ordynatora dowiadują się jednak pracownicy kliniki. Pielęgniarka Laura opowiada o tym Kasi. Ich rozmowę słyszy Arek Karnowski. Młody lekarz niedługo potem dopuszcza się wobec Kasi molestowania, za co przełożony postanawia go zwolnić. Wówczas Karnowski powtarza mu, co usłyszał. Argasiński prosi o pomoc Hermana. Ten nasyła na Wojciechowskiego kilku osiłków. Budzyński znowu czuje się zazdrosny, kiedy Adam obdarowuje Magdę kwiatami. Anita wdaje się w kłótnię z właścicielem mieszkania i musi się wyprowadzić. Kamil proponuje, by przeniosła się do niego na Wietrzną. Dziewczyna chętnie się zgadza. Wówczas Gryc nie umie już dłużej ukrywać swoich uczuć. Wieczorem pod wpływem chwili nagle zaczyna ją całować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...