Agenci NCIS 10: Ucieczka z miejsca wypadku (13)

(NCIS: Hit and Run)

serial sensacyjny USA 2012
zdjęcie

W skrócie

Dwaj przechodnie zauważają rozbity samochód, a w nim ciała żołnierza marynarki wojennej i młodej kobiety. Sprawę przejmuje zespół Gibbsa. Tymczasem Abby walczy z demonami przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Pon 13.02 23:25
Epic Dramalogo
Wt 14.02 18:40
Epic Dramalogo

Opis

Dziesiąty sezon popularnego serialu kryminalnego, przybliżającego losy grupy agentów specjalnych, którzy w swojej pracy prowadzą śledztwa w obrębie amerykańskiej marynarki wojennej i marines. Zespołem NCIS dowodzi nieprzejednany Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon). Wśród jego podwładnych są agenci: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), Timothy McGee (Sean Murray) oraz Kate Todd (Sasha Alexander). Cała grupa współpracuje z koronerem, Donaldem Mallardem (David McCallum).

W tym odcinku

Ziva wraca do pracy. Agenci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci kobiety i żołnierza. Para została znaleziona w rozbitym samochodzie. Gibbs i Ducky podejrzewają, że nie był to wypadek. Według nich żołnierz mógł znęcać się nad dziewczyną. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają, że ofiary chodziły razem do szkoły podstawowej. Tymczasem Abby walczy z demonami przeszłości. Wracają do niej wspomnienia z jej pierwszego dochodzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...