M jak miłość | odc. 1597

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po pogrzebie Tarnowskiego Joasia razem z dziećmi, Zosią i Wojtkiem, przyjeżdża do Polski. Zaczyna rozglądać się za pracą. W bistro zjawia się Majka. Okazuje się, że nie ma pieniędzy ani mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po pogrzebie Tarnowskiego Joasia razem z dziećmi, Zosią i Wojtkiem, przyjeżdża do Polski. Zaczyna rozglądać się za pracą. Zosia martwi się o jej zdrowie, ponieważ odkąd zmarł ojciec, Chodakowska ciągle przyjmuje leki uspokajające. W bistro zjawia się Majka. Okazuje się, że nie ma pieniędzy ani mieszkania. Co gorsza, uzależniła się od narkotyków. Chociaż bardzo potrzebuje pomocy, wstyd nie pozwala jej zwrócić się o nią do Zduńskiego. Do lokalu przychodzi Krzysiek. Wciąż nie traci nadziei na to, że uda mu się zdobyć serce Franki. Dziewczyna próbuje go zbyć. Widok ukochanej rozmawiającej z góralem bardzo denerwuje Pawła. Jasiek wreszcie zdobywa się na odwagę i mówi Basi, że ją kocha.

Występują

Zobacz także

Ładuję...