Rodzinny interes 6: Potargane uczucia (271)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Bronek jest załamany. Już kolejny dzień nie miał kontaktu z Justyną. W salonie Bella Ella panuje napięta atmosfera. Ela jest pochłonięta blogiem. Odkrywa, jakie pogróżki otrzymuje Dariusz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Bronek jest załamany. Już kolejny dzień nie miał kontaktu z Justyną. Nie widzi, że 24-letnia Elwira, ekspedientka z warzywniaka, robi mu potajemnie zdjęcia. Ma okazję porozmawiać z kobietą, gdy straż miejska zatrzymuje się przy jej źle zaparkowanym motocyklu. Bronek pomaga Elwirze ze strażnikami, ponieważ sam kiedyś jeździł takim modelem jednośladu i jest nim zachwycony. Mechanik i ekspedientka szybko się zaprzyjaźniają. Tymczasem w salonie "Bella Ella" panuje napięta atmosfera. Ela jest pochłonięta blogiem. Na jej telefon ciągle przychodzą powiadomienia o lajkach i komentarzach. Radość kobiety nie trwa jednak długo. Odkrywa bowiem, jakie pogróżki otrzymuje Dariusz.

Występują

Twórcy

Ładuję...