Rodzinny interes 6: Zostawcie moje dzieci (270)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Jola w drodze do pracy zauważa zziębniętego trzynastoletniego Franka. Chlopiec szuka pracy na budowie. Jadwiga zaprasza Kazimierza do teatru na spektakl, w którym występuje Dariusz Witter.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Jola idzie wcześnie rano do pracy, gdy zauważa na ulicy zziębniętego 13-letniego Franka. Chłopiec nie chce jej pomocy i ucieka. Zaniepokojona kobieta śledzi go. Widzi, jak nastolatek próbuje przekonać kierownika budowy, by dał mu pracę. W salonie "Bella Ella" Jola opowiada o 13-latku, martwi się o niego. Okazuje się, że mieszka on z rodzicami i młodszą siostrą w bardzo skromnych warunkach. Rodzina znajduje się pod nadzorem opieki społecznej. Sąsiad utrzymuje, że rodzice Franka zaniedbują dzieci. Następnego dnia chłopiec przychodzi do "Bella Ella" i prosi fryzjerki, by dały mu pracę. Jola postanawia sprawdzić, czy opinia o rodzinie chłopca jest prawdziwa. Jadwiga zaprasza Kazimierza do teatru na spektakl, w którym występuje Dariusz Witter. Przejęty mężczyzna szykuje w warsztacie Wojtka swój samochód na wieczór. Niestety, plany parze pokrzyżuje matka Kazimierza.

Występują

Twórcy

Ładuję...