Rodzinny interes 6: Piekło - niebo (269)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Dawid pomaga księdzu Jakubowi, który ma problem ze swoim motocyklem. Okazuje się, że wikary całkiem niedawno wrócił z misji pokojowej w Afryce. Parafianki są zachwycone przystojnym duszpasterzem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Dawid pomaga księdzu Jakubowi, który ma problem ze swoim motocyklem. Okazuje się, że wikary całkiem niedawno wrócił z misji pokojowej w Afryce. Parafianki są zachwycone przystojnym duszpasterzem. Siostry Ola i Karolina zawierają zakład i zaczynają rywalizować o jego względy. Tymczasem ks. Jakub dzięki pracy z trudną młodzieżą poznaje Oskara. Mężczyźni nawiązują nić porozumienia. Barber jest pod wrażeniem księdza.

Występują

Twórcy

Ładuję...