Rodzinny interes 6: Szyte na miarę (268)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Do warsztatu przychodzi Marian Będziński, dawny znajomy Wojtka. Prosi mechanika, by wraz z Bronkiem przyuczył jego syna do zawodu. Okazuje się jednak, że Bartek wolałby projektować ubrania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Do warsztatu przychodzi Marian Będziński, dawny znajomy Wojtka. Prosi mechanika, by wraz z Bronkiem przyuczył jego syna do zawodu. Okazuje się jednak, że siedemnastoletni Bartek nie interesuje się samochodami. Chciałby za to projektować ubrania. Ojciec nie ma o tym pojęcia. Łukasz nie wie, której z kobiet bardziej pragnie. Czasami marzy o uroczej Klarze, a czasami o pociągającej sąsiadce. Seba namawia go, by zadbał o relację z rówieśniczką. Małgorzata jednak zagięła parol na Łukasza.

Występują

Twórcy

Ładuję...